"האהבה והסקרנות הבלתי נגמרת לאמנות ולאנשים העומדים מאחורי העשייה האומנותית טבועים בך. את מתבוננת על העשיה על כל גווניה אותה את מכירה, מוקירה ובה את מעודכנת, חושפת ומנגישה אותה. יש בך אהבת אדם, המעשה האומנותי והאדם האומן. כל זה עטוף באנושיות, בנדיבות ובזרימה חיובית. תודה לך על העשייה והנכונות לחלוק עמנו. שיהיה המשך מרתק לפעילות שלך ושלנו".

"את בעצמך ההשראה. למרות שאת טוענת שה'תפקיד שלך' הוא להביא אלינו את ההשראה". 

כך כתבו לי מי שאוהבות לשוטט איתי במחוזות מיוחדים. ועוד כתבה לי אחת שעוקבת אחרי: "שתהיה לך שנה רקומה בזהב", מה שהפך לברכה ציבורית רקומה.

ואכן, המטרה שלי היא להנגיש, לחשוף, להביא מידע וידע, לפתוח צוהר ולהרחיבו לעולם המלאכות, העיצוב, האומנות והאומנות. זוכרת את עצמי מגיל צעיר נחשפת למלאכות ויוצרת. עם השנים ולאור רכבת ההרים של החיים מצאתי עצמי צוללת לתוך עולם רחב ומרתק של עשיה אומנותית בתחומים רבים בארץ ובעולם. זו הביאה מזור לנפשי הפצועה. הסקרנות עלתה על גדותיה. יצרתי, ביקרתי אצל אומנים, בחצרות ובסטודיואים שלהם, העמקתי באתרי אינטרנט של יוצרים רבים, חפרתי וחקרתי ברשת לאורכה ולרוחבה הבלתי נגמר ללא הפסק, ועדיין עושה זאת. ובהנאה גלויה. וליבי התרחב. ראיתי את האור. היופי. המיוחדות. הצבעוניות.  ראיתי יצירה מגוונת, מיוחדת, רגישה, ומחממת לב.

תמונה של הדר מקובר מרום

אני, הדר מקובר מרום

אספנית ואוצרת בנשמה, יוצרת ומעצבת, רעיונאית ויזמית; חובבת עיצוב, אוּמנות ואוֹמנות ;
את ההשראה, החשיפה לעולמות מיוחדים של מלאכות, עיצוב, אמנות ואומנות, את הידע והמידע שצברתי ועדיין, מביאה לכם בדרכי. במפגש עם אנשים ויוצרים, בחשיפה של עשיה, בביקורים ובצפיה בתערוכות, בסדנאות והרצאות מגוונים ומיוחדים, בסיורים אצל אמנים, ובמסעות סדנאות משולבות בטיולים במחוזות מעניינים. וכמובן, בכתיבה. בצילום. בחוויה.

מה אני עושה?

  • אני מעורה ומקושרת בתחום העיצוב, האומנות והאומנות על גווניהם וסוגיהם 
  • אוצרת תערוכות 
  • מובילה סיורי סטודיו, סדנאות ותערוכות בארץ ובעולם, במחוזות מיוחדים ואחרים
  • בעלת נסיון רב בייזום, ניהול והפקת תערוכות, ארועים ופעילויות רבות משתתפים 
  • יכולה גם לעזור לכם בנגיעה קלה, לצאת לעולם
  • אני מאמנת ומלווה לפיתוח אישי ועיסקי, לצמיחה והתפתחות, תוך התמקדות ביוצרים, מעצבים, אוּמנים ואוֹמנים תוך שימוש בנסיוני האישי והמקצועי הרב.

מזמינה אתכם לבקר ולשהות כאן, בביתי האינטרנטי, אביא מיגוון רחב מעולמי ומעולמות יוצרים אחרים. כאלה, שיעשו לכם חשק להצטרף לעולמי, ואלי, גם מן הכורסה בבית, לראות, לצפות, להתמלא במה שמרחיב דעתו של אדם.